suusafoorum.err.ee suusafoorum.err.ee
Eesti Rahvusringhäälingu suusaportaali foorum

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

murdmaasuusatamise MK

Uus teema   Vasta teemale    suusafoorum.err.ee -> Ülejäänud võistlused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
fischer
Suusasõber

PostitusPostitatud: 20.01.2008 12:19    Teema: murdmaasuusatamise MK Vasta viitega

Siia võite kirjutada suusatamise mk teemadel. Nt. kelle poolt olete ja mida üldse sellest arvate.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Skifreak
Asjalik harrastaja

PostitusPostitatud: 23.01.2008 12:05    Teema: Vasta viitega

Mina olen oma väikese venna poolt, kes täna õhtul teeb Canmore's sprindil kaasa. Ja teistele Eesti meestele hoian ka alati pöidlad pihus.

Yle2 näitab Canmore MK etappi ka otseülekannetena, kui keegi veel ei teadnud. Eesti aja järgi toimuvad kõik võistlused õhtuti alates 8-9st.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Eero
Suusakunn

PostitusPostitatud: 23.01.2008 15:16    Teema: Vasta viitega

Kusjuures YLE-l pole kommentaatoreid, ainult suusaklõbin eetris, seega hea võimalus lisaks suusaklõbina kuulamisele ka ise kommentaatori tööd proovida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bulsara
Tõsine tegija

PostitusPostitatud: 24.01.2008 00:29    Teema: Vasta viitega

Väikevend MK-punktidel, võimas! On ta puhtakujuline sprinter, või sõidab ka distantse?
Tagasi üles
Skifreak
Asjalik harrastaja

PostitusPostitatud: 25.01.2008 14:25    Teema: Vasta viitega

Päris puhtakujuline sprinter ta kindlasti kohe ei ole, lühematel ja mitte eriti raske profiiliga klassikadistantsidel on ka päris tegija. Uisutehnika pole talle, nagu ka mulle ja paljudele teistelegi eestlastele eriti kontimööda, seepärast uisutehnika pikematelt distantsidelt ma tavaliselt vennakeselt kõige kõrgemaid kohti ei oota Smile
Aga viimasel paaril aastal on siiski parimad saavutused olnud sprindis, nii klassika kui ka pisut üllatuslikult uisk ja väga tublisid sõite on Vahur Ameerika mandril näidanud ka klassikatehnika sõitudel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Merenta
Suusasõber

PostitusPostitatud: 08.02.2008 22:01    Teema: Vasta viitega

Eestlaste poolt olen homme loomulikult Smile Homme on meie päev!
Tagasi üles
rainisk
Tõsine tegija

PostitusPostitatud: 09.02.2008 15:13    Teema: Vasta viitega

Täna tõesti on meie päev ! Smile Nagu ütles Juhan Liiv "Kui seda metsa ees ei oleks..." võiks öelda täna "Kui seda Bauerit ees ei oleks..." Very Happy !
Aga noh sellegipoolest väga kõva sõit Maelt ja Veerpalult .
Loodame, et ka homme on meie päev. Kümmel startis kah täna aga katkestas, ehk hoidis ennast homseks !
Tagasi üles
oliwer
Asjalik harrastaja

PostitusPostitatud: 09.02.2008 19:18    Teema: Vasta viitega

Veerpalu pani ikka kõvasti arvestades ka seda, mis hädad tal viimati põlvega olid jne. Üldse oli väga bravo võistlus! loodame, et homne päev sama ilus või veelgi säravam!!!!
Tagasi üles
Level
Suusasõber

PostitusPostitatud: 10.02.2008 12:48    Teema: Vasta viitega

Loodan, et Ella Gjömle võidab naiste sprindi. Minu mäletamist mööda pole tal ühtegi võitu ning ta on välismaalastest mu lemmik naissprinter.

Oleks super kui meie mehed saaksid poolfinaali.
Tagasi üles
fischer
Suusasõber

PostitusPostitatud: 26.11.2008 23:20    Teema: Vasta viitega

Võiksite kirjutada ka siis uue hooaja muljetest ja ootustest. Ise olen see hooaeg Northugi ja Teichmanni poolt. Northug pani esimesel etapil ikka päris häst. Võitis lõpufini¹i katkise kepiga Razz Muidu loodan, et Rehemaa teeb ka arenguhüppe see aasta.
Tagasi üles
plaah
Tõsine tegija

PostitusPostitatud: 27.11.2008 10:13    Teema: Vasta viitega

kurat jah, ootused olid rehemaa suhtes suuremad muidugi enne esimest etappi, aga arvasin mingil põhjusel, et välja kukub nagu alati.
mae ega veerpalu vormis pole põhjust kahelda. vanad peerud teavad küll õiget ajastust, kui peab esirinnas olema.
norrakatega see lugu, et neil käib koondisse pääsemise pärast sügisel nii kõva võitlus, et mm-i ajaks ehk vajuvad ära veidi.
üldvõidule ennustaks kedagi sakslastest ja naistest ehk Kalla't.
Tagasi üles
fischer
Suusasõber

PostitusPostitatud: 07.12.2008 20:38    Teema: Vasta viitega

Hahaa. Northug omas La Clusazs ikka kõik vennad ära Very Happy See hooaeg kuulub küll talle.
Rehemaa tegi ka ikka supersõidu. Areng on märgatav. Very Happy
Tagasi üles
AkselP
Asjalik harrastaja

PostitusPostitatud: 07.12.2008 21:40    Teema: Vasta viitega

Minu arvates läks Rehemaal sellepärast nii hästi, kuna teised sõitsid algul aeglaselt ja Rehemaa ei väsind lõpus ära. Gällivares pingutas ta algul ju kõvasti üle, kui ta esimeses vaheajapunktis 5. kohal oli. Sõidu lõpuks oli tal juba jõud otsas.
Muidu ise hoian pöialt eestlastele ja itaallastele.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    suusafoorum.err.ee -> Ülejäänud võistlused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes